Данілов: Сивохо ніколи не був уповноважений офіційно представляти позицію РНБО

Данілов: Сивохо ніколи не був уповноважений офіційно представляти позицію РНБО
Читать на русском

За словами Данілова, напад на Сивохо під час презентації є неприпустимим

Один з радників секретаря Ради Національної безпеки та оборони Олексія Данілова Сергій Сивохо не уповноважений представляти позицію РНБО з будь-яких питань. Про це Данілов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Вчергове хочу наголосити, що Сивохо є одним з моїх 11 позаштатних радників на громадських засадах і ніколи не був уповноважений офіційно представляти позицію РНБО України з будь-яких питань - чи то ситуації на тимчасово окупованих територіях, чи то питань реінтеграції, пенсій, соціальних виплат чи будь-яких інших", - йдеться у повідомленні.

Також Данілов додав, що у всіх з його 11 позаштатних радників є своя позиція.

"І тому абсолютно робочою є ситуація, коли позиція моїх позаштатних радників або суттєво відрізняється від моєї позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію", - підкреслив секретар РНБО.

За словами Данілова, напад на Сивохо під час презентації є неприпустимим.

"Застосування фізичної сили, образи починаються там, де закінчуються аргументи. Це те, що сьогодні трапилось з Сергієм Сивохо під час проведення його заходу. Подібні дії є неприпустимими", - зауважив секретар РНБО.

Данілов: Сивохо ніколи не був уповноважений офіційно представляти позицію РНБО

Як раніше повідомляв APnews, радикали на презентації "Національної платформи примирення і єдності" накинулися на заступника голови РНБО Сергія Сивохо і повалили його на землю.

Своєю чергою, Сивохо заявив, що люди, які зірвали презентацію, не хочуть миру в Україні, тому що війна - це великі гроші.

Також глава політичної партії "Національний корпус" Андрій Білецький закликав підтримати ветеранів антитерористичної операції, які були затримані поліцією під час зриву презентації Національної платформи примирення та єдності заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергія Сивохо.

Новини партнерів

УЄФА відмінив матчі Ліги чемпіонів через коронавірус
У Великій Британії 10 тисяч осіб захворіли на коронавірус