Данілов про скандал з "офшорами Зеленського": Факт відмивання грошей ще треба довести

Данілов про скандал з "офшорами Зеленського": Факт відмивання грошей ще треба довести
Читать на русском

При цьому він анонсував, що на наступному засіданні РНБО розглянуть компанії, у яких є право на користування надрами, і які при цьому користуються офшорами.

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України прокоментував останній скандал з "офшорами Зеленського". За його словами, перевірка покаже, чи є взагалі порушення законодавства в даній ситуації.

Про це APnews пише з посиланням на заяву Данілова в ході брифінгу з журналістами.

"Коли журналісти акцентують увагу на тому, що це є відмиванням грошей, має бути розуміння, що факт (відмивання - ред.) має бути доведений. Те що стосується роботи нашої банківської системи та ситуацій, пов’язаних з цими питаннями, ми наполягаємо, що це має бути абсолютно прозора і для всіх зрозуміла ситуація", - сказав Данілов.

Додав, що якщо хтось порушив законодавство, він має за це відповідати. Але підкреслив, що ключова фраза - "порушив законодавство".

За словами Данілова, також на РНБО розглянули доповідь про те, скільки компаній, у яких є право на користування надрами, користуються офшорами. Він заявив, що стосовно них буде додатковий розгляд на наступному засіданні ради нацбезпеки.

Як повідомляв APnews, у Зеленського заявили, що розслідування "Офшор 95" не містить компрометуючих матеріалів. При цьому за словами генпрокурора Венедіктової, велика частина інформації з журналістського розслідування про офшорні компанії Володимира Зеленського та його соратників, які можуть бути причетні до відмивання коштів "ПриватБанку", відомі правоохоронцям.

Читайте також:
Суд проти короля та відставка президента: як світ і політики відреагували на злив Pandora Papers

Новини партнерів

МВС допустило помилку в списку санкцій проти "злодіїв в законі", вона стосується 108 осіб
З 2014 року відкрито 1600 справ за статтею "держзрада": 400 чоловік перебувають в розшуку