Данілов: Крим просив води - тепер її там стільки, що не знають, що робити

Данілов: Крим просив води - тепер її там стільки, що не знають, що робити
Читать на русском

Так він відповів на питання про глобальні зміни клімату.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в "Криму сьогодні стільки води, що не знають, що з нею робити". Так він відповів на питання про глобальні зміни клімату.

Про це APnews повідомляє, стеживши за його брифінгом після засідання Ради нацбезпеки.

Так, журналісти запитали, чи є загрози безпеці України через глобальну зміну клімату. На що Данілов відповів, що ініціатива Зеленського по висадці мільярда дерев - запорука того, щоб ми найближчим часом не опинимося в тій ситуації, в якій опиняються дуже багато країн.

"І посуха, яка рухається на весь світ, - дуже великий виклик для нашої країни. Ми розробляємо кроки, щоб хоча б відстрочити це в нашій державі", - сказав він.

При цьому Данілов чогось нагадав, як в Криму не так давно були проблеми з водою, а вже зараз регіон другий день потерпає від повеней.

"Ви знаєте, що Кримський півострів дуже багато часу просив води - і там стільки сьогодні води, що вони навіть не знають, що з нею робити. І вчора в українській Керчі, і сьогодні в українській Ялті, на жаль, сталася така ситуація. Бог занадто багато їм дав води відразу", - сказав Данілов.

Нагадаємо, APnews писав, що в Ялті потужний потоп зносить людей. Уже відомо про одного загиблого і мінімум 8 постраждалих.

Новини партнерів

МОЗ потенційно готується до вакцинації підлітків від COVID-19 - Ляшко
"Це помста": бізнесмен Фукс подасть до суду на секретаря РНБО Данілова через введені санкції