Далай-лама вакцинувався від COVID-19 індійським препаратом

Далай-лама вакцинувався від COVID-19 індійським препаратом
Читать на русском

ЗМІ пишуть, що духовного лідера Тибету щепили вакциною Covishield.

Духовний лідер Тибету Далай-лама вакцинувався від коронавірусу індійською вакциною Covishield. Про це APnews пише з посиланням на Associated Press.

85-річний Далай-лама отримав першу дозу вакцини в лікарні в містечку Дхармсала на півночі Індії. Після цього він закликав людей "проявити сміливість і пройти вакцинацію".

"Щоб запобігти деяким серйозним проблемам, ця ін'єкція дуже і дуже корисна", - сказав духовний лідер Тибету у відеозверненні.

У лікарні, де зробили ін'єнкцію, повідомили, що спостерігали за Далай-ламою протягом 30 хвилин після вакцинації. Також зазначили, що він запропонував прийти в лікарню, як звичайна людина.

За словами лікаря, крім Далай-лами щеплення отримали ще 10 людей з його резиденції.

Усі 11 осіб отримали вакцину Covishield, розроблену Оксфордським університетом і британсько-шведським виробником ліків AstraZeneca і вироблену Індійським інститутом сироватки.

Варто зазначити, що у Індії дозволено всього дві вакцини - CoviShield ( AstraZeneca) та Covaxin (яку виробляє індійська компанія «Bharat Biotech» у співпраці з Індійською радою з медичних досліджень).

Як повідомляв APnews раніше, Зеленський отримав щеплення від COVID-19. В ОП запевняють, що вакцинація проходила препаратом Covishield індійського виробництва.

Новини партнерів

"Слова мають більшу вагу". Словаччина відреагувала на "жарт" вандалів у Харкові
Прихід Оксани Марченко принесе в українську політику духовність і правду, - Діанова