COVID-19 не на першому місці: які ключові проблеми хвилюють українців

COVID-19 не на першому місці: які ключові проблеми хвилюють українців
Читать на русском

Безробіття і війна на Донбасі – головні проблеми, які турбують громадян України.

У березні 2021 року, попри напружену ситуацію із коронавірусом, більшість українців хвилює військовий конфлікт на сході нашої держави. Так, 47% громадян вважають ключовими проблемами України війну на Донбасі, 37% - відсутність роботи, безробіття і 35% - епідемію коронавірусу.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", передає APnews.

Варто зазначити, що у порівнянні з липнем 2020 року удвічі зросла кількість тих, хто вважає епідемію коронавірусу важливою проблемою для країни.

Як показало опитування, 27% українців вважають важливою проблемою низький рівень зарплат і пенсій, 21% - хабарництво та корупцію у владі, по 19% - некомпетентність влади та підвищення тарифів на комунальні послуги, 16% - неможливість отримати якісне медичне обслуговування.

COVID-19 не на першому місці: які ключові проблеми хвилюють українців

При цьому, на особистому рівні ключовими проблемами в Україні люди вважають низький рівень зарплат та пенсій (38%) та підвищення тарифів на комунальні послуги (35%). Епідемію коронавірусу особистою проблемою вважають 25% (у липні 2020 року - 12%).

Також назвали військовий конфлікт на сході України 24%, підвищення цін на основні товари та послуги - 23%, відсутність роботи, безробіття - 23%, неможливість отримати якісне медичне обслуговування - 16%, хабарництво та корупцію у владі - 14%, некомпетентність влади - 13%.

COVID-19 не на першому місці: які ключові проблеми хвилюють українців

Опитування проводилося 24-28 березня 2021 року серед 2000 респондентів по всій Україні за виключенням окупованих територій Донбасу та Криму. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Як повідомляв APnews, у березні опитування показало, що понад 70% українців вважають COVID-19 штучно створеним вірусом, щоб "урізати" населення.

Новини партнерів

У Сумській області чоловік під час сварки зарізав матір та накинувся з молотком на батька
У Києві кафе 17 разів "попалося" на порушенні карантину - Держпродспоживслужба