Чотириразова чемпіонка світу зі стрибків у висоту завершила кар'єру

В активі хорватки ще й дві медалі Олімпійських ігор.

Хорватська спортсменка і чотириразова чемпіонка світу зі стрибків у висоту Бланка Влашич оголосила про завершення кар'єри. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву спортсменки в хорватських виданнях.

Причиною, через яку Влашич вирішила завершити кар'єру, стала травма ахілла. Через неї хорватка фактично не брала участі в міжнародних турнірах з 2016-го року. Бланка сподівалася виступити на Олімпіаді в Токіо, але за п'ять місяців до старту Ігор вирішила піти зі спорту.

Останнім великим змаганням в кар'єрі Влашич була Олімпіада-2016 в Ріо-де-Жанейро, на якій вона завоювала бронзову медаль. До 37 років хорватська спортсменка встигла виграти два чемпіонати світу зі стрибків висоту і стільки ж чемпіонатів світу - зі стрибків у приміщенні. Також Влашич є чемпіонкою Європи-2010, а на Оліміпійскіх іграх в Пекіні і Ріо хорватка вигравала "срібло" і "бронзу".

За свою кар'єру Бланка встановила такі особисті рекорди - 2,08 метра, ця висота підкорилася хорватка в Загребі. Кращий результат зі стрибків у приміщеннях - 2,06 метра.

Нагадаємо, що в Україні ця дисципліна легкої атлетики представлена ​​кращими спортсменками світу. Так, 19-річна Ярослава Магучіх вже записала на своє ім'я світовий рекорд зі стрибків у висоту серед молодих спортсменів.

РНБО доручила повернути із "приватних рук" у власність України нафтопровід довжиною 1400 км
Олег Ляшко підробив лотерейний квиток, яким задекларував 500000 гривень виграшу - НАЗК