Чотири області в Україні наближаються до показників "червоної" COVID-зони – МОЗ

Чотири області в Україні наближаються до показників "червоної" COVID-зони – МОЗ
Читать на русском

Найгірші показники захворюваності на заході країни.

В Україні Чернівецька, Тернопільська, Волинська та Закарпатська області рухаються у напрямку "червоного" рівня епіднебезпеки.

Про це заявив глава Міністерства охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв’ю "Слово і діло", передає APnews.

"Зараз рухається в напрямку червоного рівня епідемічної небезпеки Чернівецька область, потім іде Тернопільська, Волинська, Закарпатська… Тобто ми знову бачимо західну Україну. Хоча в абсолютних цифрах великі цифри у Києві, у Харкові, але з розрахунку на 100 тисяч населення все-таки західна Україна страждає більше. І завантаженість ліжок там більша, і завантаженість ліжок з киснем – більша.

Якщо ми побачимо, що буде загроза наднавантаження на систему охорони здоров'я, тоді будемо пропонувати впровадити червоний рівень епідемічної небезпеки в конкретній області", - зазначив міністр охорони здоров'я.

За його словами, найкраще себе зарекомендував адаптивний карантин, який був у лютому-березні 2021 року. Він дозволяв закривати регіони, залежно від індикаторів, не впроваджуючи загальнонаціонального карантину, який всі називають локдауном, заявив Ляшко.

"Ми залишили ці індикатори, трішечки їх переглянули і йдемо в адаптивний карантин осінньо-зимового періоду за тими самими індикаторами", - додав глава МОЗ.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Ляшко назвав три ймовірні сценарії розвитку ситуації з COVID-19.

Новини партнерів

Польський далекобійник хотів відкупитися від львівської поліції за 400 гривень
На Львівщині вантажівка з паливом зіткнулася з авто, є постраждалі