Чорнобильську зону хочуть облаштувати для туристів: ДАЗВ розпочало роботу над планом

Чорнобильську зону хочуть облаштувати для туристів: ДАЗВ розпочало роботу над планом
Читать на русском

ДАЗВ працюватиме над створенням міжнародного привабливого іміджу зони відчуження.

Державне агентство з управління зоною відчуження (ДАЗВ) планує розробку детального плану розвитку території Чорнобильської зони відчуження. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу президента.

Так, під час робочого візиту до Київської області Володимир Зеленський зустрівся з головою ДАЗВ Сергієм Калашником.

Очільник ДАЗВ розповів президенту про розвиток туристичного потенціалу зони відчуження. Калашник заявив, що займеться планами створення міжнародного привабливого іміджу цього об’єкта.

"Голова Держагентства зазначив, що задля залучення туристів після карантину в Чорнобильській зоні треба покращити інфраструктуру. Президент запропонував керівнику Чорнобильської зони відчуження представити план розвитку цієї території", - повідомила прес-служба.

Також повідомляється, що посадовець проінформував Президента про заходи з запобігання пожежам на цій території.

«Головне, що ми можемо зробити, – це раннє виявлення пожеж із залученням тепловізорів. Підключаємо сюди безпілотники, а також постійно проводимо чергування, щоб швидше на це реагувати. Має бути розміщена техніка, має бути заготовлена вода. Лісом треба займатися, прибирати захаращеності, робити пожежні розриви», – зазначив Сергій Калашник.

Як повідомляв APnews раніше, Президент Володимир Зеленський разом з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем ушанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Новини партнерів

Фермери під Херсоном перекрили дорогу і вимагали відновити роботу ринків
У Києво-Печерській лаврі коронавірусом захворіли всі священники, - УПЦ МП