Чоловік втік від лікарів і годину просидів на дереві, щоб не вакцинуватися від COVID-19

Чоловік втік від лікарів і годину просидів на дереві, щоб не вакцинуватися від COVID-19
Читать на русском

Як заявили очевидці, чоловік просидів на дереві не менше години, доки бригада медиків не поїхала.

В Індії в штаті Телангана стався курйозний випадок, пов'язаний із вакцинацією – чоловік так не хотів робити щеплення проти коронавірусу, що втік від лікарів та заліз на дерево, щоб його ніхто не зміг дістати. Він не спускався близько години, доки медики не поїхали, тай і не зробивши укол.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Mid Day. В Індії бригада медпрацівників приходить вакцинувати громадян прямо додому та робить регулярні обходи, щоб перевірити, чи всі мешканці отримали дві дози вакцини від COVID-19.

І ось в один із візитів лікарі з'ясували, що в одній із сімей вакциновано всіх, крім одного чоловіка. Вони звернулися до нього та розповіли про важливість імунізації. Проте 33-річний Гусуддін Алі відмовився від будь-яких маніпуляцій.

Індійського антиваксера вмовляла зробити щеплення уся сім'я, говорячи, що для них ця процедура пройшла безболісно.

Але Гусуддін нікого слухати не став і кинувся навтьоки. Чоловік не вигадав нічого кращого, як забратися на високе дерево. Там, як заявляють очевидці, він просидів не менше години й зліз, коли медики поїхали.

Варто зазначити, що такі випадки трапляються по всьому світу. Деякі люди так бояться вакцин проти COVID-19, що йдуть на різні хитрощі аби уникнути щеплень.

Так раніше APnews повідомляв, в Італії, в містечку Б'єлле, чоловік намагався вакцинувати від коронавірусу силіконову руку і сподівався, що таким чином йому вдасться отримати сертифікат про вакцинацію.

Новини партнерів

Помер режисер фільму "Асса" Сергій Соловйов
У житловому будинку у Львові стався вибух газу, спалахнув вогонь: трьох людей госпіталізували з опіками