Чоловік проковтнув кулькову ручку і 4 дні думав, що вона сама вийде

Чоловік проковтнув кулькову ручку і 4 дні думав, що вона сама вийде
Читать на русском

Хірурги дві години рятували чоловіка в операційній

Про це повідомили уZAXID.NET, передає APnews.

Кулькова ручка, яку чоловік з Львівщини сплановано проковтнув під час суперечки з друзями, потрапила у шлунок і стала поперек. Дістати її ендоскопічно (без розрізів) за допомогою спеціальних пристроїв не вийшло. Довелося робити класичну операцію. На той час ручка з двох боків вже пробила стінки шлунка і в черевну порожнину потрапила інфекція. Чоловік опинився на операційному столі.

26-річний мешканець з Пустомитівщини розповів лікарям, що зустрічав Новий рік в компанії друзів. Вони випили і згодом вирішили побитися об заклад. Чоловік сказав, що без проблем може проковтнути кулькову ручку, яка у цей момент потрапила йому на очі. І проковтнув.

Уже наступного дня він відчув біль у шлунку, але до лікарів не звертався, сподівався, що все мине. Та біль лише посилювався і на четвертий день нового року він опинився в операційній в лікарні швидкої медичної допомоги.

«Чоловік скаржився на біль у шлунку, який не проходить. Ми зробили йому гастроскопію і побачили у шлунку кулькову ручку, яка стала поперек. Чоловік зізнався, що ковтнув її спеціально під час спору. Дістати ручку ендоскопічно було неможливо, довелося чоловіка оперувати», – прокоментував завідувач хірургічного відділення №1 лікарні Гнат Герич.

Операція тривала дві годин. За словами Гната Герича, ручка пробила передню і задню стінку шлунка, туди потрапила інфекція. Операція була не з простих ще й тому, що пацієнт раніше переніс вже оперативні втручання на шлунку, тож там було повно зростів. Врешті-решт ручку зі шлунка дістали, дірки зашили, інфекцію побороли за допомогою медикаментів. Пацієнта, за словами лікаря, консультували психіатри, якихось відхилень не виявили. Відхилення спровокувала надмірна доза алкоголю.

Новини партнерів

В Алмати виявили таємні поховання учасників акцій протестів
Зеленський різко відповів Байдену на слова про незначне вторгнення РФ: "Кажу як президент великої держави"