Чистка бойлерів в Києві. Яка небезпека криється в забрудненому бойлері

Чистка бойлерів в Києві. Яка небезпека криється в забрудненому бойлері
Читать на русском

В інтернеті є безліч роликів, як прочистити бойлер самостійно, проте сьогодні така послуга від професіоналів коштує доступно.

При повсякденному регулярному використанні бойлера обслуговувати, чистити і робити профілактику необхідно раз на рік. Цього буде цілком достатньо, щоб зняти зайвий накип, бруд та опади, які перешкоджають нормальній роботі ТЕНу. Адже чим більше нальоту на ньому, тим він довше працює, намагаючись нагріти воду, при цьому споживається електрики збільшується.

У компанії Труболюб, яка надає послугу чистка бойлерів в Києві зазначають, що більшість людей звертаються за послугою чистки або через загрозу здоров’ю, або через те, що бойлер починає повільніше нагрівати воду.

Навіщо чистити бойлер? Загроза здоров'ю.

Коли бойлер знаходиться в режимі роботи невисоких температур, там поселяються бактерії. Є такі бактерії легіонели, які поселяються всередині бака при роботі бойлера до 45 градусів. Вони живуть у вологих, темних місцях типу бойлера або кондиціонера при температурі від 25 до 45 градусів. Ці бактерії смертельно небезпечні, передаються повітряно-краплинним шляхом, вражають легені, викликають пневмонію та легіонельоз.

Оскільки водою з бойлера ми чистимо зуби, вмиваємося, миємо посуд і купаємо дітей, про цей тип бактерій не можна забувати! А боротися з ними цілком легко. Потрібно просто встановити температуру нагріву понад 65, коли вони просто гинуть. Але при цьому користувачі стикаються з проблемою утворення накипу, адже чим вище температура нагріву, тим більше її утворюється. Висновок: треба частіше чистити водонагрівач.

Навіщо чистити бак та ТЕН бойлера?

Бойлер по суті - це більша 50-ти, 80-ти, 100-літрова і більш ємність для нагрівання води. На поверхнях водонагріваючих приладах (наприклад, чайника) зазвичай утворюється накип. Кількість і швидкість її безпосередньо залежить від якості та жорсткості використовуваної води. Чим жорсткіша вода і вища температура, тим більше нальоту. Накип – це осад, який утворюється та осідає у вигляді нальоту при розпаді солі кальцію та магнію під час нагрівання води.

Спробуйте кілька місяців активно кип'ятити у чайнику звичайну неочищену воду із системи водопроводу, а потім загляньте в нього. А тепер уявіть, що всередині Вашого бойлера, який пропрацював кілька годин на день вже не один рік.

Якщо накип періодично не очищати, він наростає, як снігова куля. Тим самим створює на ТЕНі потужний утеплювач, який просто не дозволяє ТЕНу нагрівати воду. У результаті він гріє сам себе і від цього згоряє.

Новини партнерів

Прогноз погоди на вихідні 30–31 липня: на Заході — дощі та прохолода, на Півдні — спека
Угорщина підтримує відносини з рф, створюючи напругу з деякими союзниками ЄС, які прагнуть дотримуватись більш жорсткої лінії