Чиновники КМДА вкрали 12 млн гривень, виділених на цифрову трансформацію міста

Чиновники КМДА вкрали 12 млн гривень, виділених на цифрову трансформацію міста
Читать на русском

Загалом на оцифрування технічної документації чиновники виділили 40 мільйонів гривень.

Співробітники департаменту комунальної власності міської адміністрації Києва вкрали з бюджету 12 мільйонів гривень, що виділялися на цифрову трансформацію. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-центр Служби безпеки України.

Силовики повідомляють, що чиновникам удалося вкрасти 12 мільйонів гривень за допомогою корупційної схеми. Самі гроші були виділені на оцифрування технічної документації об'єктів нерухомого майна.

"Схема полягала в махінаціях за тендерними процедурами. По-перше, чиновники віддали перемогу в тендері на 40 мільйонів гривень без будь-якого конкурсу. По-друге, фігуранти виробництва складали кошторис послуг із свідомо завищеними показниками", - розповіли в СБУ.

Також зловмисникам успішно вдалося легалізувати вкрадені гроші. Для цього всі кошти проходили через центр конвертації, після чого їх переказували на рахунки фіктивних підприємств.

Раніше APnews повідомляв, що в "Київзеленбуд" нагрянули з обшуками у справі про розкрадання грошей на благоустрої Куренівського парку. Йдеться про незаконне присвоєння 800 тисяч гривень.

Новини партнерів

У Миколаєві НП: COVID-пацієнти залишилися без кисню
В Одесі пенсіонерів віком 70+ вакцинуватимуть від COVID-19 вдома