Чиновники Київської муніципальної охорони попалися на масштабній корупції - з бюджету вкрали 4,6 млн гривень

Чиновники Київської муніципальної охорони попалися на масштабній корупції - з бюджету вкрали 4,6 млн гривень
Читать на русском

Ділки втричі завищували вартість товарів.

Співробітники Служби безпеки України викрили чиновників "Київської муніципальної охорони" на масштабній корупції. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-центр СБУ.

В ході слідства силовикам вдалося розкрити схему розкрадання бюджетних коштів. Її організатором став колишній директор комунального підприємства, а "підхопив" нинішній чиновник, який виконує обов'язки директора.

"Нажитися" вирішили на закупівлю спецодягу для працівників, задіяних в охороні комунального майна Києва та охороні громадського порядку. Протягом 2019-2020 років чиновники уклали 10 договорів з одним зі столичних комерційних підприємств на постачання спецодягу на загальну суму 15 мільйонів гривень", - повідомили в СБУ.

Згідно з даними експертизи, "ділки" втричі завищували вартість та обсяги товарів. В результаті дії чиновників, за оцінками слідства, завдали міському бюджету Києва збиток на 4,6 мільйона гривень.

В ході обшуків в офісі підприємства-постачальника спецодягу правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, що підтверджує протиправну схему. На цей час про підозру силовики повідомили двом чиновникам і директору комерційного підприємства.

Раніше APnews повідомляв, що в "Київзеленбуд" нагрянули з обшуками у справі про розкрадання грошей на благоустрій Куренівського парку. Йдеться про незаконне привласнення 800 000 гривень.

Новини партнерів

В Україні до Нового року може з'явитися нова небезпечна мутація COVID-19
Саакашвілі може відсидіти у грузинській в'язниці мінімум шість років – прем'єр-міністр Грузії