Чиновник СБУ влаштував дебош в поїзді і вступив в конфлікт з поліцією

Чиновник СБУ влаштував дебош в поїзді і вступив в конфлікт з поліцією
Читать на русском

Відео конфлікту з'явилося в мережі.

У Києві на центральному залізничному вокзалі чоловік влаштував конфлікт з поліцією, яка прибула за викликом про хуліганство. Про це APnews повідомляє з посиланням на "Обозреватель".

За наявною інформацією, епізод стався вночі 1 липня. Чоловік влаштував дебош в вагоні поїзда і розбив вікно вагона. В результаті на місце події прибув наряд поліції. Однак чоловік не заспокоївся і влаштував перепалку з правоохоронцями.

Саме цей епізод і потрапив на відео. На кадрах видно, що чоловік, який дуже похід на начальника Департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України Олександра Провоторова, вимагає у поліцейських документи.

"Хто ви такий, щоб мене затримувати? Покажіть свої документи, що ви маєте право мене затримувати", - після цих слів хуліган спробував піти. Однак правоохоронці його зупинили і перепалка продовжилася.

Відзначимо, що Олександр Провоторов вступив на посаду начальника Департаменту господарського забезпечення СБУ указом президента України №461 від 21 жовтня 2020 го року.

Для того, щоб отримати офіційну інформацію, ми направили запит до прес-служби столичної поліції і тепер чекаємо отримання підтвердження цього інциденту.

Раніше APnews повідомляв, що слідчий СБУ в Одесі вимагав у іноземця 3 млн гривень.

Новини партнерів

Під посольством Білорусі в Києві на людей з прапорами напали з газовими балончиками та кулаками. Відео
У МОЗ заявили про загрозу поширення "дельта"-штаму COVID по Україні