Чиновник КМДА і депутат міської ради влаштували бійку в центрі Києва

Чиновник КМДА і депутат міської ради влаштували бійку в центрі Києва
Читать на русском

Тацій сказав, що Назаренко прийшов до нього без попередження і поводився агресивно

Між депутатом Київської міської ради Володимиром Назаренко і заступником глави департаменту Київської міської державної адміністрації Юрієм Тацієм сталася бійка в будівлі департаменту містобудування та архітектури КМДА, що знаходиться на Хрещатику, 2. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву чиновників.

Тацій сказав, що Назаренко прийшов до нього без попередження і поводився агресивно.

"Почав розкидатися образами на сторону чинної влади, загрожувати, а потім" перейшов до дій "- знищив частину документів, які лежали на моєму столі. Я намагався спокійно вирішити ситуацію, однак" гість "не заспокоївся і завдав мені ряд ударів. Довелося викликати поліцію, яка склала протокол на депутата і зараз проводить розслідування. у моєму кабінеті є система відеофіксації, всі матеріали з неї також передані поліцейським. Я зараз перебуваю в лікарні з підозрою на струс мозку", - заявив він.

Назаренко висунув свою версію, заявивши, що прийшов в департамент містобудування вирішити питання "будівельної мафії", але на нього напав Тацій і вдарив в обличчя.

Як повідомляв APnews раніше, бійка між двома групами чоловіків сталася в середу, 17 червня, на платформі станції метро "Театральна" в Києві, після акції протесту.

Новини партнерів

Хачеріді і Нойок з "Динамо" Брест - під підозрою на коронавірус
"Єб ... м Смолія в тупий собачий рот": Дубинський написав скандальний пост, а потім видалив його