Чим більше Зеленський буде зміщуватися в нішу Порошенка, тим активніше його виборці йтимуть до ОПЗЖ, - Хурсін

Чим більше Зеленський буде зміщуватися в нішу Порошенка, тим активніше його виборці йтимуть до ОПЗЖ, - Хурсін
Читать на русском

Блогер зазначив, що політичні конкуренти "Слуги народу" поліпшили свій результат в тому числі і за рахунок виборців, які розчарувались в партії.

Чим більше президент України Володимир Зеленський буде зміщуватися в нішу Петра Порошенка, тим швидше його виборець буде переходити до "Опозиційної платформи - За життя". Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Євген Хурсін.

"Нові рейтинги представила компанія "Роботизовані Телесистеми". Що вони показують?

Два роки по тому у "Слуги народу" 22,1 %.

На основі соціології можна зробити прогноз, що чим більше Зеленський і "слуги" будуть зміщуватися в нішу Порошенка, тим більше будуть втрачати виборців, які голосували за них в 2019 році.

Можливо, звичайно, що "слугам" вдасться залучити на свій бік виборця, який орієнтований на США і ЄС, але тут чекає боротьба з Порошенком, для якого це буде "останній бій".

Тому додам, що боротьба ця буде дуже жорсткою.

І, знову-таки, призведе до того, що остаточно підуть виборці, які голосували в 2019 році не стільки за Зеленського, скільки проти Порошенка, тому що "я – Ваш вирок".

Та ось хоча б свіжі новини про візит держсекретаря США Ентоні Блінкена, де Зеленський і Порошенко мало не б'ються за увагу гостей з "Вашингтонського обкому".

Це краще всяких слів показує, що і Зеленський, і Порошенко – це однаково проамериканські політики.

У той же час політичні конкуренти "Слуги народу" поліпшили свій результат. 20,3 % "Опозиційної платформи" ще раз підтверджують, що Партія Медведчука акумулює більшість виборців, які йдуть від Зеленського і "Слуги народу".

Тут грає роль і позиціонування самого Медведчука, який демонструє вміння вирішувати питання рівня президента, як з вакциною "Супутник V", коли він домовився з Путіним спочатку про постачання, а потім про виробництво препарату від коронавірусу в Україні.

І поведінка Зеленського і офісу президента, які постійно показують, що вважають саме Медведчука своїм головним опонентом, з яким вони готові боротися і шляхом заборони телеканалів, і особистих репресій.

У той же час, рейтинг "Європейської солідарності" Порошенко топчеться на місці. Рівень підтримки 15,9% говорить про те, що Порошенко досяг потоку в своїй ніші. Сьогодні Зеленський з багатьох питань діє більш радикально, ніж Порошенко. Ось чому вони приречені воювати за одного виборця.

Та й багато прийомів Порошенка вже не діють. Візьмемо, наприклад, свіжий випадок, коли Порошенко виставив своє фото 2015 року разом з Блінкеном, а подав так, ніби це зараз. Порохоботи і так будуть за нього голосувати, скільки не викривай.

Але нового виборця такі махінації не зацікавлять.

Водночас не варто списувати з рахунків і Юлію Тимошенко.

Хіба що 10,1% "Батьківщини" не залишає їй багато шансів на "зліт". Тут, звичайно, треба враховувати, що Леді Ю теж змістилася в бік націоналістичного виборця, тому електорати Зеленського, Порошенка і Тимошенко частково перетинаються", - зазначив блогер.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

"Покайся за наркоту": біля парку Вічної Слави поскандалили Карась з Кивою
Свастика, георгіївські стрічки та зігування. Поліція виписує штрафи за "заборонену символіку"