Чи введе Україна повний локдаун, стане відомо лише через тиждень - ОПУ

Чи введе Україна повний локдаун, стане відомо лише через тиждень - ОПУ
Читать на русском

Наразі ОПУ проводить консультації з місцевою владою, щоб уникнути "місцевого сепаратизму" при введенні повного локдауну.

Чи введе Україна повний локдаун, стане відомо лише через тиждень. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка.

Коментуючи введення карантину вихідного в Україні, політик зазначив, що ця міра спрямована на зменшення зараження в закладах громадського харчування, ТРЦ та місцях масового скупчення людей. Однак чи допоможе вона поліпшити епідеміологічну ситуацію в країні, ми дізнаємося лише через тиждень, зазначив політик.

«Ми намагаємося збити темпи зростання, щоб стабілізувати ситуацію. І за цей час – збільшувати кількість ліжко-місць і ліжок з киснем та іншим обладнанням. Чи можливий локдаун, ми зрозуміємо після того, як пройдемо треті вихідні на карантині, і будемо приймати рішення», – додав заступник голови ОПУ.

Наразі Офіс президента проводить консультації з місцевою владою, щоб уникнути "місцевого сепаратизму" при введенні повного локдауну.

"Якщо буде локдаун, то ми забезпечимо повну комунікацію, і вона буде заздалегідь. Це у випадку, якщо він буде», - додав Кирило Тимошенко.

Раніше APnews повідомляв, Аваков підтримав жорсткий локдаун в Україні на три тижні.

Новини партнерів

ОГП дозволив прокурорам, які проходять атестацію, перездавати тести - заява
Степанов заявив, що локдаун "знищить" коронавірус в Україні