Четвертий рівень небезпеки: Держдеп США закликав американців "не їздити в Україну"

Четвертий рівень небезпеки: Держдеп США закликав американців "не їздити в Україну"
Читать на русском

Влада США також просить своїх громадян не відвідувати окупований Крим і території Луганської та Донецької областей.

Держдепартамент США рекомендував американцям не літати в Україну. Відомство пояснило свої рекомендації високою захворюваністю на COVID-19, небезпечною ситуацією в Криму і на сході України.

Про це APnews повідомляє з посиланням на відповідне розпорядження опубліковане на сайті Держдепу США 20 квітня.

У Штатах оцінили рівень небезпеки перебування в Україні для своїх громадян як червоний (четвертий). Тобто, це означає, що американцям краще взагалі не літати до України.

Крім того, влада США просить не відвідувати окупований Крим і території Луганської та Донецької областей. Що стосується півострова, то у розпорядженні пояснюється, що там наразі є велика військова присутність Російської Федерації.

"Окупаційна влада продовжують зловживати і довільно садять до в'язниць іноземців та місцеве населення, особливо тих, хто вважається супротивником російської окупації півострова", - йдеться на сайті Держдепу.

Зазначається, що у зв'язку з цим уряд США заборонив своїм співробітникам виїжджати до Криму і "не може надавати екстрені послуги громадянам США в Криму".

Що стосується Луганської та Донецької областей, то їх не можна відвідувати через військовий збройний конфлікт.

"Сили під керівництвом Росії продовжують контролювати райони Донецької і Луганської областей, де триває збройний конфлікт призвів до загибелі більше 13 000 чоловік. Людям, в тому числі громадянам США, погрожували, затримували або викрадали їх протягом декількох годин або днів після того, як їх зупиняли на контрольно-пропускних пунктах, контрольованих силами під керівництвом Росії", - йдеться у розпорядженні.

Також у відомстві згадали й численні демонстрації, які проходили в Україні через рішення влади і правоохоронних органів.

"По всій Україні, в тому числі в Києві, регулярно проходять демонстрації, часом переходять в насильство. Також мали місце політичні вбивства і вибухи. Надходять повідомлення про напади радикальних груп на групи меншин і поліцію", - йдеться на сайті Держдепартаменту.

Також в Держдепі послалися на заборону Федерального управління цивільної авіації цивільним літакам США виконувати польоти в українських районах польотної інформації Сімферополя і Дніпра.

Як повідомляв APnews, з'явилися нові супутникові фото військової бази РФ біля України.

Новини партнерів

Київ незабаром послабить карантин: Степанов назвав терміни
Що святкують 21 квітня 2021 року: іменини, церковні свята, традиції, заборони та прикмети