Чернівецька область незабаром покине "червону зону" карантину

Чернівецька область незабаром покине "червону зону" карантину
Читать на русском

Область перебувала в "червоній зоні" майже два місяці.

Чернівецька область незабаром покине "червону зону" адаптивного карантину. Про це APnews повідомляє з посиланням на верифікований МОЗ Telegram-канал "Коронавірус-інфо".

Точна дата цієї події невідома, але відзначається, що це станеться незабаром. Таким чином Чернівецька область стане третьою після Івано-Франківської та Закарпатської, яка незабаром вийде з "червоної зони". Це стане можливо завдяки значному зниженню епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

У "червону зону" Чернівецька область потрапила ще 27 лютого. Слідом за нею, до речі, "червону зону" може покинути і Львівська область - там теж поліпшується ситуація з епідемічною ситуацією.

В даний момент в Україні "червона зона" карантину продовжує діяти в 12 регіонах України. мова йде про Київ, Житомирській, Запорізькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

У той же час глава комітету ВРУ з питань здоров'я нації Михайло Радуцький заявив, що Україну цілком може накрити вже четвертою за рахунком хвилею коронавіруса. А єдиним способом запобігти її може бути тільки прискорення темпів вакцинації.

Новини партнерів

У МОЗ назвали дату нової поставки COVID-вакцин в рамках COVAX
Euronews: Нарощування російської військової потужності може бути реакцією на введення санкцій Зеленського проти Медведчука