Черкаси будуть чинити опір: міський голова відповів на "привіт" Зеленського

Черкаси будуть чинити опір: міський голова відповів на "привіт" Зеленського
Читать на русском

Бондаренко заявив, що готовий відповідати за порушення карантину тільки після однопартійців Зеленського

Мер Черкас Анатолій Бондаренко відповів на "привіт" Зеленського щодо пом'якшення карантину, попередивши президента України, що місто чинитиме опір в разі переслідування. Про це Бондаренко заявив в своєму відеозверненні на Facebook.

Варто зазначити, що Бондаренко записав своє звернення з алеї, де Зеленський вперше заявив про наміри йти у Президенти України.

«Черкаси будуть чинити опір, запам'ятайте, пане президенте. Якщо потрібно буде об'єднати Україну, ми об'єднаємо Україну», - заявив Бондаренко.

І додав, що від Зеленського чекав рівного ставлення до всіх, хто порушує вимоги карантину.

«Я думав, що ви будете садити за кнопкодавство, будете садити своїх соратників за "Велюр". І ви знаєте, ми готові відповідати. Але тільки після ваших однопартійців», - сказав Бондаренко.

Як повідомляв APnews раніше, вчора президент Володимир Зеленський передав Бондаренку "привіт" від МВС та СБУ через рішення про дострокове послаблення карантину в Черкасах.

Також жорстко відреагував на ослаблення карантину в Черкасах міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Глава МВС заявив, що міський голова "загрався".

Новини партнерів

Черговий конфуз в українській онлайн-школі: вчителька історії придумала "братів Патонів"
Одеса - синонім добра. Зеленський висловився про річницю трагедії 2 травня і пообіцяв розслідування