“Чергове затягування боргової петлі”: “Батьківщина” відмовилась голосувати за бюджет

“Чергове затягування боргової петлі”: “Батьківщина” відмовилась голосувати за бюджет
Читать на русском

За думкою депутата партії, через новий бюджет штучно створили дефіцит

Олексій Кучеренко назвав сьогоднішнє засідання Верховної Ради “черговим затягуванням боргової петлі”. Про це APnews повідомляє з посиланням на слова депутата “Батьківщини” в прямому ефірі телеканалу ZIK.

Так, журналісти запитали нардепа, що він очікує від засідання парламенту 13 квітня.

“Зміни до бюджету - це те, без чого вони далі не можуть рухатися. Вони свій план собі створили, але цей план не буде реалізований, тому що розірвані фінансові і управлінські ланцюги. Згори команди йдуть, а внизу нема кому їх відпрацьовувати. Те саме стосується і фінансової частини. Мери, на які покладено певні завдання, не знають, що їм робити, бо в них немає грошей. Ну а крім бюджету в нас інші питання не будуть обговорюватись, не треба очікувати ейфорії. Це просто чергові затягування боргової петлі, в яку вони затягують всю країну”, - відмітив Кучеренко.

За його словами, згідно з новим бюджетом, штучно створили дефіцит: 202 мільярди гривень, які доведеться покривати населенню, 213 мільярдів - зовнішні запозичення.

“Я просто хочу, щоб кожна родина розуміла, що на кожного з нас повісять додатково по 1000 доларів (умовно), які ми з вами, або наші діти та онуки будуть віддававати”, - сказав нардеп.

Також Кучеренко відмітив, що на його думку заходи, які вводять через коронавірус, занадто жорсткі і підводять людей під авторитарне правління.

“Хто буде піднімати ту економіку, якщо зараз лягають і великі підприємства, і малий та середній бізнес?”, - риторично поставив запитання нардеп.

Вже на самому засіданні Ради Юлія Тимошенко сказала, що з дохідної частини бюджету прибирають 120 мільярдів гривень. "Це вдвічі більше, ніж Стабілізаційний фонд". Після партія “Батьківщина” відмовилась голосувати за бюджет.

Раніше APnews повідомляв, що, за словами Зеленського, оновлений держбюджет передбачає 30 мільярдів гривень на індексацію пенсій і соцдопомогу.

Читайте також:
Рада може дозволити обробляти дані хворих на коронавірус без їх згоди

Новини партнерів

Понад 5 мільйонів українців втратять роботу через карантин - нардеп
Щодня заражаються не десятки, а сотні: Зеленський прокоментував коронавірус в Україні