Через тиждень проблем з масками в Україні не буде - Геращенко

Через тиждень проблем з масками в Україні не буде - Геращенко
Читать на русском

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що Україна буде забезпечена масками менш ніж за тиждень.

Через тиждень проблем з масками у країні не буде. Приватний бізнес в Україні вже почав їх виробляти. Про це повідомив в ефірі телеканалу ZIK заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

“У нас зараз велика проблема з масками, але приватний бізнес почав зараз виробництво масок. Я думаю, що десь через тиждень у нас в країні не буде таких проблем”, - сказав Геращенко.

За його словами, наразі ведуться перемовини щодо закупівлі великих об’ємів масок і респіраторів за кордоном.

“Я думаю, що за декілька днів ця проблема буде вирішена і за рахунок імпортних поставок і за рахунок того, що приватний бізнес в Україні починає масове виробництво”, - сказав Геращенко.

Крім цього, міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що сьогодні Київ отримав партію з 62 тис. медичних масок.

“Сьогодні до Києва надійшло 62 тис. масок. Наступного тижня ми розраховуємо отримати ще 100 тис. масок, виготовлення яких ми зараз замовили на українських підприємствах. Також зробили замовлення за кордоном. Маски, які у нас є на сьогодні, ми поширюємо в лікарнях, медикам, на комунальних підприємствах. Частину сьогодні передаємо поліції”, — сказав міський голова.

З його слів, наразі існує шалений попит на маски і в інших містах, як в Україні, так і за кордоном.

Новини партнерів

В Україні померла третя пацієнтка з коронавірусом
"Коронавірус близько". Двоє акторів "Гри престолів" підхопили китайський вірус