"Через таких дол***бів до мене будуть претензії": у Києві нібито Кличко посварився з відомим руфером

"Через таких дол***бів до мене будуть претензії": у Києві нібито Кличко посварився з відомим руфером
Читать на русском

Сварка відбулася на Пішохідному мосту, куди викликали поліцію

В інтернеті з'явилося відео, на якому київський руфер Mustang Wanted (Григорій Кириленко, справжнє ім'я Павло Геннадійович Ушивець) лається з людиною, чий голос схожий на голос мера Києва Віталія Кличка.

В ході запису і розмови на ній стає зрозуміло, що руфера помітили за виконанням якогось чергового небезпечного трюку і зробили зауваження. Після чого зав'язалася суперечка, в ході якої нібито Кличко назвав екстремала "дол***бом". Про це APnews повідомляє з посиланням на відео каналу Skrypin.ua.

Відомо, що конфлікт стався на Пішохідному мосту. Попередньо, про цей інцидент писав журналіст Сергій Гришин у себе в соцмережах. Він зазначив, що туди направили дві патрульні машини, так як на місці перебував Кличко з невідомими особами.

"Через таких дол***бів до мене будуть претензії": у Києві нібито Кличко посварився з відомим руфером

На записі, який нібито вів сам руфер, чутно, як людина з голосом, схожим на голос мера столиці, сказав, що екстремал "створює проблеми". Він також заявив, що він буде нести відповідальність, якщо з руфером щось трапиться і сказав, що екстремала "потрібно в армію відправити". В ході бесіди нібито Кличко обізвав екстремала "дол *** бом" і сказав, що "за таке прочищають мізки". Далі повний діалог:

Нібито Кличко: Якщо ти впадеш і розіб'єшся, знаєш, до кого будуть претензії?
Mustang Wanted: До кого?
Нібито Кличко: До мене. Тому що не змогли забезпечити безпеку...
Mustang Wanted: А як ви тут можете забезпечити безпеку, тут неможливо нічого закрити ...
Нібито Кличко: Звичайно, тому що такі дол *** б як ти тут лазять!
Mustang Wanted: Я не такий ... У вас свій спорт, у мене свій.
Нібито Кличко: Який у тебе спорт?
Mustang Wanted: Це екстремальний спорт. Клаймінг.
Нібито Кличко: Їдь в гори і лазь там.
Mustang Wanted: Гори - це інше. Ми вибираємо день, коли людей немає. Я навіть нікому тут загрози не створював. Якби я впав, я б упав або на ту сторону, або туди, де людей немає. Тут взагалі ніяких порушень немає.
...
Нібито Кличко: Я виріс на вулиці. Коли людина починає бикувати, у нас на вулиці прочищали мізки. Тебе потрібно в армію послати.
Mustang Wanted: Я був в АТО. Я був в донецькому аеропорту 5 днів, і в Широкіно 15 днів. В армії не був, не хочу в армію.
Нібито Кличко: Я там був. Там дуже багато таких справжніх.

Після чого чутно, що підійшли правоохоронці і представилися. На що нібито Кличко їм відповів, що "зловили, лазив" і попросив прочитати йому лекцію "щоб наступного разу не хотілося туди лазити і щоб нормально спілкувався, з повагою до поліції ставився, до міської влади і не хуліганив у місті".

Відзначимо, що Mustang Wanted - український руфер, відомий своїми висотними трюками, які він виконує по всьому світу практично без обладнання для забезпечення безпеки. Багато його трюків знімалися на відео і опубліковані в YouTube.

Читайте також:

Новини партнерів

В Україні пройшов перший після карантину офлайн-спектакль
"Жги, Саша": Клітіна розповіла, як її чоловік відреагував на перформанс в купальнику