Через стрілянину в Броварах одна людина опинилась в реанімації, - депутат

Через стрілянину в Броварах одна людина опинилась в реанімації, - депутат
Ексклюзив
Читать на русском

За словами Іваненка, питання нелегальних перевізників не один раз підіймалось у Броварській міській раді, проте жодної реакції від влади не було

Стрілянина за участі перевізників у Броварах сталась через проблему з правоохоронною системою, в якій все складніше стає захищати свої права та інтереси. Про це повідомив депутат Київської міської ради Олег Іваненко, який проживає у Броварах, в ексклюзивному коментарі APnews.

"По-перше, мені шкода, що подібні події відбуваються у моєму місті, але ці події причинно-наслідкові мають зв'язки. Офіційно це пов'язують з проблемою перевізників, але я більш широко про це хочу сказати. Проблема в державі, в якій правоохоронна система працює м'яко кажучи кволо і судова система, де захищати свої права та інтереси у відповідних органах стає все складніше й складніше", - сказав він.

За словами Іваненка, питання нелегальних перевізників не один раз підіймалось у Броварській міській раді, проте жодної реакції від влади не було.

"Цю проблему по незаконним перевезенням ми багато разів підіймали перед міським головою Сапожком [Ігорем, - ред.] - жодної реакції. І нелегальні перевізники паркуються і забирають пасажирів прямо під Броварською міською радою. Броварська міська рада жодних дій не вчиняє вже багато років, і правоохоронні органи так само на це не реагують. Я багато разів на сесії підіймав це питання. Зараз, те, що тут відбувається, я поки не знаю всіх деталей та нюансів, але знаю, що це приїжджі персоналії, переважно з Вінниці. Таким чином з’ясовували перевізники з нелегальними перевізниками стосунки", - пояснив депутат.

Також він розповів, що внаслідок конфлікту постраждали двоє осіб, з яких одна людина, за інформацією місцевої поліції, наразі знаходиться в лікарні на операції з тяжким пораненням.

Іваненко вказав, що проблемі далеко не один рік, представники правоохоронних органів знають про неї, проте реакції досі нема. Крім того, депутат повідомив, що плануються дії для розв'язання проблеми.

"Зараз збираємо комісію з правопорядку в Броварській міській раді, далі плануємо зібрати позачергову сесію на наступний день, можливо, вже завтра. Не просто на вид будемо ставити це питання, а намагатимемося заслухати в першу чергу правоохоронні органи, а по-друге, на контроль ставити ці питання, знаходити рішення", - заявив Іваненко.

Як повідомляв APnews раніше, у Броварах відбулися масові заворушення зі стріляниною. Стало відомо, що під час перестрілки постраждали три людини. Також з'явилася перша реакція Авакова на стрілянину і сутички в Броварах.

Новини партнерів

Депутат Броварів звинуватила в перестрілці мера міста
Політологи пояснили, чи загрожує Авакову відставка через свавілля і стрілянину в Броварах