Через пандемію Covid-19 кількість ВІЛ-інфікованих збільшиться на 300000 тисяч - ООН

Через пандемію Covid-19 кількість ВІЛ-інфікованих збільшиться на 300000 тисяч - ООН
Читать на русском

До зони ризику потрапляють жителі країн 3-го світу, підлітки, секс-працівники, трансгендери та наркозалежні люди

ООН стурбована, щодо збільшення кількості ВІЛ-інфікованих на тлі пандемії. Лікарі прогнозують на 300000 тисяч більше пацієнтів до кінця 2022 року, про це повідомляє APnews з посиланням на Kronen Zeitung.

Системи охорони здоров'я всіх країн кидають всі свої сили на боротьбу з коронавірусом, що негативно позначається на стані хворих від інших смертоносних інфекцій, які змушені відкласти на деякий час своє лікування.

Програма ООН з ВІЛ і СНІДу опублікувала звіт, згідно з яким кількість ВІЛ-інфікованих збільшиться на 300000 осіб до кінця 2022 року. При відсутності пандемії ці цифри могли були б удвічі менше - до 150000 тисяч.

Згідно зі статистикою, минулого року 1,7 мільйона людей вперше почули діагноз ВІЛ і близько 12 мільйонів не мали доступу до ліків.

Повідомляється також, що попри існування програм по боротьбі з ВІЛ, люди з таким діагнозом по цей час піддаються дискримінації. Проблема стигматизації та дискримінації, як і раніше, існує в багатьох країнах, особливо в країнах 3-го світу. Всесвітня Організація Націй закликає країни бути максимально толерантними та змінити свою політику щодо ВІЛ-інфікованих.

Раніше APnews повідомляв, що МОЗ виділить Україні 100 млн доларів для боротьби з коронавірусів.

Новини партнерів

Суперник збірної України з відбору на Євробаскет покинув "міхур" через спалах COVID-19
Побив і обпік очі: на Харківщині хуліган напав на поліцейських - відео