Через мутацію COVID-19 низка країн припинила авіасполучення з Великою Британією

Через мутацію COVID-19 низка країн припинила авіасполучення з Великою Британією
Читать на русском

Інші види транспортного сполучення між країнами також планують переривати.

Низка країн закрила авіасполучення з Великою Британією через поширення нового штаму коронавірусу. Серед них Ізраїль, Нідерланди, Італія та Бельгія. Про це APnews пише з посиланням на заяви країн.

Крім того, до введення обмежень готується також Німеччина та Франція, а деякі країни почали обговорення щодо перервання іншого транспортного сполучення.

Так, Нідерланди ввели заборону з 20 грудня і щонайменше до 1 січня. Відповідна заява була опублікована на сайті уряду. Відзначається, що в країні вже було виявлено перший випадок мутованого COVID-19.

Ізраїль обмежив в'їзд не лише для Британії, а й для Данії та Південної Африки, де виявили коронавірус-мутант. Всі громадяни Ізраїлю, що прилітають із цих країн, будуть зобов'язані пройти карантин в окремих готелях. Повідомлення про це з'явилося в Telegram-каналі "Черговий по Ізраїлю". Водночас, про термін дії заборони не повідомлялося.

Бельгія після виявлення у раїні нового штаму коронавірусу ввела заборону на авіарейси щонайменше на 24 години з 20 грудня. Як повідомив прем'єр-міністр Олександр Де Кроо в ефірі телеканалу VRT, в уряді поки немає остаточної думки щодо тривалості обмежень.

Як повідомляв APnews раніше, коронавірус-мутант з Британії почав поширюватися по світу - ВООЗ.

Новини партнерів

"Донбас вмирає без України". Зеленський заявив, що Байден може посилити переговори в нормандському форматі
Коронавірус-мутант з Британії почав поширюватися по світу - ВООЗ