Через коронавірус в Італії спалахнули бунти у в'язницях: шість осіб загинуло

Через коронавірус в Італії спалахнули бунти у в'язницях: шість осіб загинуло
Читать на русском

Ув'язнені підпалили одну з камер в північному місті Модена, коли їм повідомили про тимчасову зупинку візитів до в’язниці

В італійських в'язницях спалахнули бунти на знак протесту проти обмежень, введених для боротьби з коронавірусом, внаслідок безладів загинули шість осіб, передає BBC.

За словами чиновників, ув'язнені підпалили одну з камер в північному місті Модена, коли їм повідомили про тимчасову зупинку візитів до в’язниці. Принаймні у двох загиблих було передозування наркотиками. Ще кілька співробітників в'язниць отримали поранення.

Приблизно 60 ув'язнених підпалили в'язницю, щоб втекти. Правоохоронці змогли зупинити втечу 500 ув'язнених, проте деякі проникли в медпункт і дісталися до метадону та інших препаратів.

Загалом через тимчасові обмеження бунти почались в чотирьох в'язницях Італії, серед яких тюрми Неаполя, Модени, Фрозіноне і Александрії.

Як раніше повідомляв APnews, прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте під час прес-конференції заявив, що італійська влада прийняла рішення про закриття на карантин усієї території країни.

Новини партнерів

Березневу сесію Європарламенту скорочують вдвічі через поширення китайського коронавірусу
Коронавірусом заразився міністр культури Франції