Частину Ейфелевої вежі продали на аукціоні за 328 тисяч доларів

Частину Ейфелевої вежі продали на аукціоні за 328 тисяч доларів
Читать на русском

У 2016 році ще одна частина сходів була продана за рекордну суму в 635000 тисяч доларів

Частину оригінальних гвинтових сходів Ейфелевої вежі виставили ​​в аукціонному домі Artcurial 1 грудня, а вже на наступний день анонімний покупець з Європи купив її за 328 427 тисячі доларів.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Daily News.

Металева конструкція заввишки 3 метри була частиною Ейфелевої вежі майже століття, поки її не замінили на пасажирський ліфт в 1983 році. Відтоді вона побувала у різних музеях і виставках по всьому світу.

Паризький аукціонний будинок Artcurial повідомив, що первісна вартість культурної пам'ятки стартувала від 36000 тисяч доларів, але жвава аудиторія колекціонерів підняла її в 7 разів.

Ейфелева вежа - символ Парижа, всієї Франції та найбільш відвідувана пам'ятка в усьому світі. 324-метрова вежа була побудована інженером Гюставом Ейфелем в 1889 році для всесвітньої виставки. Однак з часом вона стала національною гордістю Франції, яку за рік відвідують 7 мільйонів жителів всієї планети.

Раніше APnews повідомляв, в Києві встановили новорічну ялинку на Софіївській площі, але замість традиційної зірки - капелюх.

Новини партнерів

За рік, після звільнення директора Труби, в ДБР не створили комісію, щоб обрати нового
Прокуратура вручить підозру лідеру угорців Закарпаття, - заява