Чаплига: реальним переможцем рейтингу "Політик року" за версією КМІС та "Демініціатив" є Медведчук

Чаплига: реальним переможцем рейтингу "Політик року" за версією КМІС та "Демініціатив" є Медведчук
Читать на русском

Михайло Чаплига вказав, що саме у Віктора Медведчука кращий баланс "за" та "проти"

Реальним переможцем рейтингу "Політик року" за версією соціологічних компаній КМІС та "Демократичні ініціативи" є Віктор Медведчук. Про це заявив політичний оглядач Михайло Чаплига.

"Товариша Зеленського впору вітати з новим рекордом! Правда зі знаком мінус ... Дивлюся опитування КМІС спільно з "Демініціативами". Ви в курсі, що у нас Зеленський переможець в номінації "Політик року"? Ну як переможець ... 14,5% назвали Зеленського "політиком року", а вдвічі більше - 28,0% - головним невдахою.

Як таке може бути? Все просто! На президентських виборах виборці поділилися на дві антагоністичні групи. Одні "увірували в чудо" у вигляді приходу Голобородька в образі Зеленського та "Слуг народу" (ха-ха три рази!), а інші, навпаки, замкнулися в "секті сивого Петра".

Через півтора року ми бачимо, що мільйони тих, хто віддали голос за Зеленського, в жорсткому політичному шоці. Тому у два рази більше - 28,0% - назвали Зеленського головним невдахою 2020 року.

Так у них там всі рекордсмени! Нинішній прем'єр Шмигаль - аж (присядьте) 0,1% вважають його політиком року, зате 1,8% - головним невдахою. У 18 разів більше! Колишній прем'єр Гончарук - 0,4% проти 4,4% - у 11 разів більше вважають невдахою його! У Порошенка цілих 9,2% "за". Саме час порадіти, але антирейтинг не пускає - 13,8%. Тобто, за підсумком, мінус 4,6%.

А є, хто "на позитиві"? Так! Дмитро Разумков - 2,3% назвали "політиком року", тільки 0,2% вважають його невдахою. Щиро радий за Дмитра. Тримаються Юлія Тимошенко - 5,4% проти 2,3% та Юрій Бойко - 5,4% на 1,3%. Однозначно в плюсі ​​Віктор Медведчук - 6,9% назвали його політиком року, проти тільки 2,5%. Тобто Медведчук з балансом 4,4% у твердому плюсі.

Ми живемо в розколотій країні! Ось що говорить ця картина ... Політик року Зеленський - це одночасно й головний невдаха. Порошенко, який на другому місці, набагато більше вважають "невдахою року".

Величезна частина суспільства їх просто не сприймає. Виходить сенсаційний висновок: якщо вважати баланс "за" і "проти", то виходить, що на першому місці ... Медведчук ".

"При цьому Бойко, Тимошенко та Разумков - так тримати! Якщо баланс номінацій "політик року"/"невдаха року"- в плюсі, значить, є перспективи рости. Значить, є шанси в майбутньому стати "політиком року" для всієї України", - зазначив Чаплига.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

В українських школах з'явиться система е-журналів та е-щоденників
Кернес під час лікування в "Шаріте" міг розмовляти і спілкувався по телефону