Чаплига: Путін зробив те, що народ України повинен був зробити давно - наклав на Слуг індивідуальні санкції

Чаплига: Путін зробив те, що народ України повинен був зробити давно - наклав на Слуг індивідуальні санкції
Читать на русском

Правозахисник вважає, що більшість представників «Слуги народу» використовую тему санкцій для особистого піару.

Путін зробив те, що народ України повинен був зробити давно. Взяв і наклав на Слуг санкціями. Індивідуально. Про це заявив політичний оглядач Михайло Чаплига:

«Мережа вибухнула криками "Слуг"... Одні через простоту душевної організації на грунті дегенерації, намагаються з цього робити піар - їм можна пробачити, а інші щиро ображені і обурюються - мовляв, а нас то за що?

Багато зі Слуг вважали, що якщо вони будуть відповідати передвиборчим обіцянкам Зеленського і вести прагматичну лінію всередині Слуг, то їх мине чаша сія. Не минула. Чи не тому, що вони не праві або мало прогнулися... Та хоч попку вигни кішкою - не допоможе.

Просто не можна бути "проти" і при цьому бути частиною "противного". Бачиш, що фракція заселена соросятнею і транснаціоналами? Бачиш, що Зеленський просто лялька дурна в руках пройдисвітів? Вийди з фракції і склади мандат. Це у нас на ТБ ти можеш петляти і розповідати про те, який ти правильний або правильна всередині все тих же Слуг... Як винен КМУ та Президент, а ти такий або така чиста... Так не працює. Точніше працює тільки на ТБ. А в прагматичному світі - ні. Ти або гарячий або холодний, але не теплий! До речі "теплий" в словацькому сленгу означає ЛГБТ.

При всіх за і проти, але Українцям вже давно потрібно було зробити зі Слугами те, що з ними зробив Путін... за нас. Ми терпимо відмазки і лицемірство... слухаємо правильні промови і толеруємо їх подальше перебування в середовищі критикованих ними со-Слуг... А не повинні».

«Хіба ми не розуміємо, що головне для будь-якого з них - зберегти свою сраку у владі і нести правильні нісенітниці, щоб ще раз там окопатися але вже на руїнах Слуг? Розуміємо... І приймаємо... А Путін не прийняв. І зробив так, як повинен був значно раніше зробити кожен Українець.

Бути Жінкою або Чоловіком - не легітимізує собою болото Слуг. Не згоден - вийди. Якщо не вийшов - відповідай. Все просто. Амінь» - зазначив Чаплига.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Розгони, затримання та водомети: у Білорусі продовжуються недільні мітинги
Разумков збирає голів фракцій на нараду: що обговорять