Чаплига про санкції РФ проти слуг народу: Порошенку, щоб потрапити під російські санкції знадобилося 4,5 року, а Зеленському вистачило півтора

Чаплига про санкції РФ проти слуг народу: Порошенку, щоб потрапити під російські санкції знадобилося 4,5 року, а Зеленському вистачило півтора
Читать на русском

На думку політичного експерта, це означає, що Росія не сподівається, що при президенті Зеленському на сході України настане мир

Президент України Володимир Зеленський "заслужив" російські санкції проти свого оточення всього через півтора року після приходу до влади, в той час як Порошенку для цього треба було 4,5.

Про це в ефірі телеканалу «Ньюзван» заявив політичний експерт Михайло Чаплига.

"Давайте подивимося, коли вперше були накладені російські санкції. Коли ще був Порошенко. Тоді ще був період, коли сподівалися, що Порошенко може встановити мир. Але санкції на Порошенка наклали через 4,5 року його президентства. Фактично, це призвело до його поразки . Нагадаю, Порошенко прийшов на гаслі миру, закінчилося все тим, що він став гаслом війни. Потім виборці дали йому відкоша і сказали, нехай прийде Зеленський, який сам сказав, що буде встановлювати мир і нормалізувати відносини з сусідами. Прекрасно, отримай 73%. Чим все закінчилося? Зеленський став ще більшим Порошенко, ніж сам Порошенко, і отримав список санкцій через півтора року, а Порошенко - через 4,5 роки", - пояснив він.

На думку Михайла Чаплиги, фактично, це означає наступне: Росія не сподівається, що при президенті Зеленському на сході України настане мир. І розуміння це прийшло втричі швидше, ніж було при Порошенку.

"Чим це закінчиться для слуг? Фактично, партія Медведчука витісняє з південного сходу слуг. А де слуги отримали найбільше - на сході і на південному сході, паразитуючи на гаслах нормалізації відносин і відновлення миру", - підкреслив Чаплига.

Політичний експерт звернув увагу, що Росія вже дала чітко зрозуміти, хто та сила, з якою вона готова безпосередньо говорити і домовлятися.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

У США стартувала масова вакцинація від COVID-19, Трамп торжествує від радості
COVID-19 забрав життя видатної української піаністки Надії Бабинець