Чаплига про "радикальний центризм" "Слуги народу": З таким успіхом могли придумати ідеологію "корабелососнізм"

Чаплига про "радикальний центризм" "Слуги народу": З таким успіхом могли придумати ідеологію "корабелососнізм"
Ексклюзив
Читать на русском

Михайло Чаплига зазначив, що заявленої Корнієнко ідеології не існує в природі

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що партія дотримується ідеології "українського центризму, радикального центризму" й змінювати її не має наміру.

У свою чергу політичний експерт Михайло Чаплига в коментарі APnews зазначив, що не існує ідеології "радикальний центризм", як не існує ідеології центризму - це фікція.

"Немає ні радикальної ідеології, ні центризму як ідеології, тим більше ні ідеології радикального центризму - такого не буває в природі. Якщо майже науково сказати, то з таким же успіхом могли придумати ідеологію "корабелососнізм", наприклад, хороша ідеологія й передає всю ситуацію", - пояснив політексперт.

При цьому він нагадав, що є різниця між ідеологією та методологією.

"Ідеологія може бути, наприклад, соціалістична, комуністична, ліберальна. Метод реалізації ідеології теж різний - диктатура, автаркія та інші, або меритократія - влада достойних. У свій час вони хотіли вивести меритократію з методу в ідеологію, але очевидно зрозуміли, що це виглядає комічно. якщо вже говорити про метод, то в цьому випадку краще вже їм підходить, якщо аналізувати їх кадрові призначення й те, що відбувається у фракції, науковий термін какістократія. Якщо говорити про радикальний центризм, як про ідеологію, то науково це неможливо обгрунтувати, тому що це оксюморон, але якщо близько науково, то на місці Ляшко (голова "Радикальної партії" Олег Ляшко, - ред.) я б дуже сильно обурився ", - підсумував Чаплига.

Як раніше повідомляв APnews, за своє недовге життя політична партія "Слуга народу" неодноразово змінювала свій політичний курс. Зовсім недавно з'явилася інформація, що партія знову змінить ідеологію на меритократію

Новини партнерів

У Києві під ОАСК протестують і палять фаєри через рішення суду щодо проспекту Бандери – фото
"Як алкотестер": у Польщі створили пристрій, який виявляє коронавірус за 10 секунд