Бужанський розповів про голосування, за яке йому соромно

Бужанський розповів про голосування, за яке йому соромно
Ексклюзив
Читать на русском

Депутат поділився, що під час внесення кандидатур до проекту постанови про вшанування пам'ятних дат, він вписав туди Івана Кожедубу

Український блогер, народний депутат від партії "Слуга народу" Максим Бужанський розповів, коли йому було соромно під час його політичної діяльності. Про це він повідомив в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ ПІДКАСТ" на YouTube каналі APASOV.

Депутат поділився, що під час внесення кандидатур до проекту постанови про вшанування пам'ятних дат, він вписав туди Івана Кожедубу, проте його не виявилося в кінцевому списку, за який проголосували.

Бужанський підкреслив, що зрозумів це, коли рішення вже було прийнято.

"Спочатку осені розіслали по депутатам проект постанови про вшанування пам'ятних дат на 2020 рік. І просили внести туди свої кандидатури, я уважно подивився цей список, не знайшов в ньому нічого поганого. Особисто своїми руками вписав туди Івана Кожедубу, який 8 червня було сто років. І забув благополучно, ще й запитав, чи внесли його, перевірив, так, внесли. потім через кілька місяців ця постанова була винесена на голосування. Проголосували. А потім виявилося, що там такий склад, що Гіммлер б засоромився, сказав: "Я з цими людьми близько не хочу мати справи, у них погана репутація". Чи то Княжицький, то чи В'ятрович, я не знаю, хто там подшорудив, але я це прогавив. Я тут не винен, я не міг це передбачити, але це мене не виправдовує, мені за це дуже соромно", - пояснив народний депутат.

Як повідомляв APnews раніше, український блогер, народний депутат від партії "Слуга народу" Максим Бужанський заявив, що має намір балотуватися в мери Дніпра.

Новини партнерів

В Україні анонсували появу суду присяжних та арбітражу
Адвокат розповів, чи прийде Порошенко в суд у "справі Семочко"