"Був втомленим": Івангай виправдався за незв'язну мову в інтерв'ю з Дудьом

"Був втомленим": Івангай виправдався за незв'язну мову в інтерв'ю з Дудьом
Читать на русском

При цьому він знов накинувся на журналіста з образами

Український блогер-мільйонник Іван Рудський, більш відомий під псевдонімом Івангай (EeOneGuy) прокоментував опублікований скандальний уривок зі свого інтерв'ю з російським журналістом Юрієм Дудьом, на якому він плутався в датах і в цілому міркував про події в Україні дуже розпливчасто і незв'язно. За словами Івангая, він був дуже втомленим.

Про це APnews повідомляє з посиланням на його твіт.

Блогер повідомив, що Дудь змусив його записувати інтерв'ю опівночі, незважаючи на втому. Такий час було вибрано, як розповів Рудський, тому що журналісту "раптом знадобилося вранці вже відлітати".

І додав, що таке рішення журналіста говорить або про відсутність професіоналізму, або про боягузтво.

"Сидяче інтерв'ю спеціально записувалося опівночі, не дивлячись на те, що я просив писатися вранці. Подивіться денні кадри, на яких я не вимотаний і не втомлений. Писалося в ту ж добу. Або відсутність професіоналізму, або ссикло", - сказав блогер.

Нагадаємо, скандал почався після того, як Івангай заявив, що Юрій Дудь вирізав з інтерв'ю його розповідь про війну України з Росією. Після Дудь опублікував вирізаний фрагмент інтерв'ю з Івангаем, на якому український блогер розповідав дуже незв'язно, плутаючись в датах.

"Був втомленим": Івангай виправдався за незв'язну мову в інтерв'ю з Дудьом

Новини партнерів

У Казахстані палає ліс: вогонь перекинувся на житлові будинки, є жертви і постраждалі – відео
Причиною розлучення Білла Гейтса могли стати його зв'язки з мільярдером, звинуваченим у секс-торгівлі - WSJ