"Буковель" на карантині: зимовий сезон закінчився достроково

Буковель
Читать на русском

Комплекс долучився до виконання обмежувальних заходів в Україні, щоб уникнути поширення коронавірусу.

ТК "Буковель" тимчасово призупиняє роботу та достроково закінчує зимовий сезон 2019-2020 у середу, 25 березня. Про це йдеться на сторінці комплексу у Facebook.

"Починаючи з середи, 25.03.2020, ми зупиняємо роботу витягів та достроково закінчуємо зимовий сезон 2019-2020.

ТК "Буковель" долучається до жорсткого карантину, який розповсюджуватиметься на всі послуги, на всій території комплексу і від завтрашнього дня припиняє приймати туристів. Всі сервіси будуть закриті", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що жодних юридичних причин для закриття комплексу немає , проте через поширення коронавірусу "кожен наступний день функціонування курорту — це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров'я наших гостей".

Комплекс "Буковель" називає основною причиною такого рішення "відсутність достовірної інформації" щодо поширення захворювання в Україні та звинувачує владу у тому, що вона "не дає чіткої відповіді".

"Скільки саме людей в Україні інфіковані? Чи готові медичні установи прийняти їх та надати необхідну, кваліфіковану допомогу? Чи забезпечені лікарні всім необхідним? Скільки людей повернулось останніми днями в Україну з-за кордону і чи були вони всі здорові та належним чином перевірені? Чи відповідально ці люди відносяться до персональних зобов'язань самоізоляції? Чи забезпечена країна достатньою кількістю тестів для виявлення носіїв вірусів?", - задаються питаннями у "Буковелі".

Відвідувачів, яким забронювали проживання в готелях "Буковелю" на найближчий період, просять звертатися на пошту web@bukovel.com для вирішення даного питання.

Як повідомляв APNews, Аваков пояснив, що допоможе Україні зупинити епідемію коронавірусу.

Новини партнерів

Президент НАНУ Борис Патон вирішив піти з посади
У Тернопільській області поліція заблокувала шість населених пунктів через коронавірус