Буймістер виключили з фракції "Слуга народу": буде розмова з президентом

Буймістер виключили з фракції "Слуга народу": буде розмова з президентом
Читать на русском

Як зазначила сама Буймістер, для неї таке рішення було очікуваним.

Народного депутата Людмилу Буймістер виключили з фракції "Слуга народу".

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву нардепа Олексія Гончаренка. Пізніше відповідне рішення голова верховної Ради України Руслан Стефанчук зачитав з трибуни парламенту.

Примітно, що самій Буймістер про рішення офіційно не повідомили, вона дізналася про це від колег. За її словами, рішення про виключення було очікуваним.

У коментарі журналістам вона зазначила, що сподівається на зустріч з президентом Володимиром Зеленським, щоб обговорити її позицію і причину виключення. Раніше вона заявляла, що в Трускавці отримала від Зеленського обіцянку поговорити з нею особисто.

Попри вихід зі складу "Слуг народу", Буймістер налаштована оптимістично і запевняє, що роботи й проблем вистачить депутатам не одного скликання. Вона продовжить свою роботу як позафракційний депутат.

Буймістер не втратить депутатський мандат, оскільки була вибрана не за партійним списком, а по мажоритарному округу (№223).

Варто відзначити, що після інформації про виключення Буймістер, з'явилися дані, що заяву на звільнення за власним бажанням написав міністр екології Роман Абрамовський. Давид Арахамія каже, що міністр зробив це за власним бажанням і ніхто його не примушував.

Буймістер виключили з фракції "Слуга народу": буде розмова з президентом

Раніше APnews повідомляв, 18 жовтня на засіданні фракції "Слуга народу" було прийнято рішення ініціювати процедуру виключення Людмили Буймістер.

Новини партнерів

Кабмін має отримати право призначати директора ДБР, але Рада затягує з цим питанням – адвокат
Міністр екології Абрамовський написав заяву про відставку - Арахамія