"Будуть наслідки": інфекціоніст розповів, яким дітям небезпечно робити щеплення

"Будуть наслідки": інфекціоніст розповів, яким дітям небезпечно робити щеплення
Читать на русском

Лікар вважає, що якщо буде масова вакцинація, будуть і масові помилки

На розгляд Ради внесли законопроект 4142 про обов'язкову вакцинацію дітей. Суспільство розділилося на два табори: хтось називає це геноцидом, хтось навпаки - порятунком. При цьому інфекціоніст Євген Дубровський зазначив, що вакцинувати всіх дітей не можна, так як це небезпечно.

Про це APnews пише з посиланням на його заяву в ефірі шоу "Хард з Влащенко" на Україні 24.

"Не буду говорити гучних фраз, що обов'язкова вакцинація - це "геноцид". Однак я завжди був і залишаюся противником масової вакцинації населення. Кожна людина - унікальна, її імунна система - унікальна. А щеплення - це втручання в її імунну систему. Кожен повинен сам вирішити, чи потрібно йому робити цю процедуру. При цьому відповідальним за своє рішення буде тільки він сам", - сказав лікар.

І додав, що якщо законопроект приймуть і введуть масову вакцинацію - це загрожує "масовими помилками".

"Є діти з імуносупресією, яким вакцинація протипоказана. Є діти з важкими прихованими захворюваннями - їм теж протипоказана вакцинація. Якщо ви можете їх виявити, діагностувати, і показати - що ось цим не можна вакцинуватися, а цим - можна, тоді ще можна буде про щось говорити. Але якщо наосліп починати прищеплювати все населення - це неприпустимо, тому що будуть наслідки. Вони точно будуть", - заявив інфекціоніст.

Раніше APnews писав, що інфекціоніст назвав найдієвіший "спосіб боротьби" з пандемією COVID-19.

Новини партнерів

У Дніпрі п'яний поліцейський розстріляв начальника охорони одного із закладів міста
Скандальний забудовник Максим Микитась вийшов з СІЗО