“Буде, що згадати”: міністр культури запропонував ввести локдаун та зустріти Новий рік онлайн

“Буде, що згадати”: міністр культури запропонував ввести локдаун та зустріти Новий рік онлайн
Читать на русском

Він вважає, що на сьогоднішній день було б доречним запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят.

Українців вже в цю суботу та неділю чекають останні вихідні в рамках карантину вихідного дня. Саме такий план останнім озвучили у Міністерстві охорони здоров’я. Далі питання карантину буде переглядатись, але "найкращим було б зустріти новорічні свята онлайн".

Таку думку висловив міністр культури Олександр Ткаченко, передає APnews.

“За озвученим наразі планом МОЗ нас чекає поки що останній карантин вихідного дня. Цього чекають всі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм, і про малий та середній бізнес тощо”, - наголосив міністр.

Він зазначив, що хоча останніми днями щодобова кількість інфікованих коронавірусом знизилася, але питання, чого чекати завтра - залишається відкритим.

“Ситуація має бути прогнозованою. Українці мають заздалегідь знати, що їм очікувати. Розтягнута у часі «червона зона» не може бути безкінечною, через негативний вплив на економіку”, - сказав Ткаченко.

Він вважає, що на сьогоднішній день було б доречним запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят. Але зазначив, що водночас уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття.

“Також пропоную відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад в зумі. Принаймні, буде, що згадати”, - підсумував він.

Раніше APnews писав про “карантинні” сценарії влади на новорічні свята. За одним з них, якщо карантин вихідного дня не спрацює, буде локдаун.

“Буде, що згадати”: міністр культури запропонував ввести локдаун та зустріти Новий рік онлайн

Новини партнерів

Кращий український баскетболіст Алекс Лень втретє змінив команду НБА
Жорсткий карантин на Різдво загрожує поганими наслідками, - ВООЗ