Британські імунологи закликали молодь відвідувати "коронавірусні вечірки"

Британські імунологи закликали молодь відвідувати "коронавірусні вечірки"
Читать на русском

На думку вчених, коронавірус стане просто ще однією формою сезонного грипу.

З поширенням пандемії коронавируса особливого поширення набули і так звані "Коронавірусние вечірки", коли люди спеціально збиралися в одному приміщенні з людиною, у якого виявили COVID-19. Втім, деякі британські імунологи вважають, що подібна поведінка незабаром може стати нормою. Про це повідомляє APnews.

За словами Пола Ленера з Кембриджського університету подібні івенти - це найкращий спосіб для молоді здобути імунітет від COVID-19. "Якщо вірус стане ендемічним захворюванням, то це буде в порядку речей. Зниження ризику захворюваності в майбутньому можливо тільки при наявності імунітету, а вечірки стануть сприятливим середовищем для цього", - упевнений Ленер.

Також серед імунологів поширена думка, що коронавірус стане просто ще однією формою звичайного сезонного грипу. Тобто щоб убезпечити себе, потрібно або зробити щеплення ... або просто перехворіти. При цьому Ленер вважає, що побоювання повторного зараження занадто сильні - "понад 40 мільйонів людей у ​​світі інфіковані, але заразилися повторно всього лише чотири людини".

Але важливо враховувати і думку інших фахівців, наприклад Девіда Хейманн, професора епідеміології інфекційних захворювань Лондонської школи гігієни і тропічної медицини. Він закликає приймати зважені рішення щодо свого здоров'я, адже можливі наслідки "коронавірусних вечірок" все ще невідомі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що коронавірус залишає безлад з мертвих клітин і пошкоджених тканин. Але при правильних умовах і лікуванні шкоду можна мінімізувати.

Новини партнерів

Суперечливий препарат від коронавірусу одобрили в США
Суд розглянув питання скасування опитування Зеленського