Британські аналітики: Кремль був роздратований введенням санкцій українською владою проти Віктора Медведчука

Британські аналітики: Кремль був роздратований введенням санкцій українською владою проти Віктора Медведчука
Читать на русском

Британські аналітики вказують на те, що крім санкцій щодо Медведчука в Кремлі незадоволені і запуском Кримської платформи.

Введення санкцій проти опозиційного політика, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука викликало роздратування в Кремлі.

Так вважає автор статті, опублікованої на сайті Institute for War and Peace Reporting, передає NewsOne.

Британські аналітики вказують на те, що крім санкцій щодо Медведчука в Кремлі незадоволені також і запуском Кримської платформи, а також відмовою української влади виконувати вимоги Росії в рамках підписаних угод.

"Кремль був вкрай роздратований недавніми діями української влади. Вони варіюються від введення санкцій проти Віктора Медведчука до запуску Кримської платформи, широкої дипломатичної ініціативи з деокупації півострова, і до відмови погодитися з вимогами Росії в рамках поточних переговорів", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення персональних санкцій проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Зокрема, йдеться і про анулювання ліцензій на мовлення належних йому телеканалів ("112 Україна", NewsOne, ZIK). Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років.

Через деякий час журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися та створили новий телеканал - "Перший Незалежний".

Однак через годину після початку ефіру під тиском влади та правоохоронних органів телеканал "Перший Незалежний" був відключений від мовлення.

Крім того, 19 лютого, на засіданні РНБО прийняли рішення про введення санкцій проти низки юридичних і фізичних осіб. зокрема, під обмеження потрапили голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко.

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

За останні 2 місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 10 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Росія вишле з країни 5 дипломатів Польщі
НБУ покращив прогноз щодо зростання зарплати українців у 2021 році