Британське МЗС направило понад 182 млн гривень на підтримку ЗСУ

Британське МЗС направило понад 182 млн гривень на підтримку ЗСУ
Читать на русском

П'ята частина коштів, що надійшли в іноземній валюті, для підтримки українських військових на спецрахунок НБУ – це донати у фунтах стерлінгів.

НБУ 18 травня отримав від Міністерства закордонних справ та справ Співдружності націй та розвитку Великобританії 5 млн фунтів стерлінгів (або понад 182 млн гривень в еквіваленті) на спецрахунок, відкритий для підтримки ЗСУ. Про це повідомили у прес-службі Нацбанку України.

У НБУ наголошують, що це найбільша сума, яка надійшла на підтримку Збройних Сил України одним платежем в іноземній валюті від закордонних благодійників із початку війни з Росією.

"Ми щиро дякуємо Міністерству закордонних справ та справ Співдружності націй та розвитку Великобританії за цей значний благодійний внесок у захист України не лише власної свободи та незалежності, а й миру та демократичних цінностей усього світу. Ми високо цінуємо партнерські відносини з Урядом Великобританії та вдячні за всебічну підтримку України у боротьбі з російським агресором", – заявив голова НБУ Кирило Шевченко.

У Нацбанку додають, що майже п'ята частина коштів, що надійшли в іноземній валюті, для підтримки українських військових на спецрахунок НБУ – це донати в фунтах стерлінгів (включаючи кошти від Міністерства закордонних справ та справ Співдружності націй та розвитку Великобританії).

Новини партнерів

Принцу Чарльзу подарували українську марку з російським кораблем
Окупанти завдали Чорнобильській зоні збитків на понад 2,5 мільярда