Британська співачка Кеті Прайс заявила, що в сім років її зґвалтував чоловік в парку

Британська співачка Кеті Прайс заявила, що в сім років її зґвалтував чоловік в парку
Читать на русском

Пережитий досвід позначився на її проблемах з довірою та чоловіками

Британська співачка Кеті Прайс поділилася про пережитий досвід зґвалтування в 7 років у місцевому парку. Про це вона розповіла у відвертому інтерв'ю на подкасті Changes, передає APnews.

У розмові з Енні Макманус, ведучою подкасту Changes, американська співачка і телеведуча Кеті Прайс розповіла про болісний інцидент, який стався в семирічному віці в парку Хоува, Британія:

"Це сталося в парку міста Хоув, мені було всього лише 7 років. Мене затягнув в машину і зґвалтував якийсь незнайомець з парку. Відтоді я неодноразово піддавалася насильству і зґвалтування протягом багатьох років. Це все що я можу сказати. Я не збираюся розповідати про інших моїх кривдників", - заявила вона.

Вона також додала, що ця історія дуже сильно вплинула на її сприйняття світу і на проблеми з довірою, в тому числі й до чоловіків.

Крім шокуючої заяви, Кеті також згадала про ряд інших інцидентів, які сталися з нею в юному віці. Наприклад, коли її домагався фотограф в 12 років. За її словами, чоловік став одержимий нею:

"Я потім знайшла цього фотографа і відправила його до в'язниці. Він змушував мене робити дитячі фотографії, які мені здавалися невинними, але для нього вони мали сексуальний підтекст. Також фотограф постійно пропонував нам молочні коктейлі, від яких я відмовлялася. Незабаром, коли поліція зловила його, виявилося, що він підмішував наркотики в ці коктейлі та накачував дівчаток", - додала вона.

Співачка також пригадала момент під час подорожі в Південну Африку, коли її ще раз зґвалтували із застосуванням зброї, але вже на очах власної доньки. Інцидент в Південній Африці був настільки травматичним, що її дитині довелося пройти курс лікування, щоб відновити психіку.

Сама суть проблем відомої британської співачки та телеведучої вилізла назовні після перебування в психіатричній клініці The Priory, де вона перебувала на лікуванні минулого року.

Раніше APnews також повідомляв, співачка Демі Ловато розповіла про зґвалтування і втрату невинності під час роботи на дитячому телеканалі Disney Channel в кінці 2000-х років

Новини партнерів

У МОЗ запевнили, що китайська COVID-вакцина ефективна проти мутацій вірусу
Миколенко і Мораес встановили нові рекорди за збірну України в матчі проти Фінляндії