Британка народила двійню в комі від COVID-19

Британка народила двійню в комі від COVID-19
Читать на русском

"Це чудо, що я змогла народити дітей в комі".

Консультант ревматології Перпетуал Уке заразилася коронавірусів в квітні 2020 го року. Через деякий час її стан погіршився, і лікарі були змушені помістити її в кому в лікарні Королеви Єлизавети в Бірмінгемі, повідомляє APnews з посиланням на The Guardian.

У вагітної дівчини на сьомому місяці почалися передчасні пологи, в той час, як Уке все ще перебувала в комі. Тому акушери лікарні взяли на себе відповідальність прийняти пологи шляхом кесаревого розтину. Немовлят перевели у відділення інтенсивної терапії; дівчинка важила всього 765 грам, а її брат - 850 грам.

Вже через 16 днів після народження дітей Уке вийшла з коми і поділилася своєю історією. "У мене був шок, коли я вийшла з коми, і не побачила свій вагітний живіт. У моїй голові з'явилися страшні думки, що стався викидень. Я прекрасно пам'ятаю як мене забрала швидка допомога, і потім я впала в кому, під час якої мені снилися кошмари, що я втратила всю сім'ю і своїх дітей. це був жахливий період, і навіть після того, як вийшла з коми - мене не підпускали до дітей протягом двох тижнів. Але, завдяки молитвам мого чоловіка Метью, все закінчилося чудово і це - чудо", - впевнена Уке.

Дітей, народжених в такій непростій ситуації, назвали Сочіка Палмер і Осіначі Паскаль. "Повернення додому було справжнім зціленням, адже нас чекали ще двоє моїх дітей - 12-річний Рональд і 11-річна Клер. Вся сім'я возз'єдналася і я дуже щаслива", - розповіла британка.

Раніше ми повідомляли, що в Єгипті сталася унікальна подія, пов'язана з пологами. В одній з лікарень народився хлопчик з двома пенісами. Вважається, що це буквально один випадок на п'ять мільйонів.

На тлі тотального падіння рейтингу влади, довіра до голови ВР Разумкова зросла - соціологи
ДБР назвав винних у вбивчих пожежах в Луганській області

Новини партнерів