Британія планує спростити режим поїздок для українців - МЗС

Британія планує спростити режим поїздок для українців - МЗС
Читать на русском

Сьогодні Британія та Україна погодили спільне комюніке, в якому країни зобов'язалися "продовжити співпрацю для спрощення подорожей громадян".

Влада Великої Британії планує спростити режим поїздок для українців. Про це заявили у прес-службі міністерства закордонних справ України.

Так, за підсумками поїздки в Лондон глави МЗС Дмитра Кулеби, Британія та Україна погодили спільне комюніке, в якому вказано, що країни “продовжать співпрацю задля спрощення подорожей громадян”.

Наразі, як ми розуміємо, мови про безвіз не йде, проте робота над цим ведеться.

"Ми продовжимо налагоджувати співпрацю задля спрощення подорожей громадян і, за наявності відповідних умов, робитимемо поступові кроки до спрощення режиму поїздок між нашими країнами", - йдеться в тексті комюніке Британії та України.

Крім того, представники країн сьогодні обговорили шляхи посилення торговельних зв’язків та зміцнення співпраці в 2022 році, а також у подальшому, на всіх рівнях, включно з контактами на найвищому рівні.

Раніше APnews писав, що Британія виділить ще 1 млрд фунтів стерлінгів на підтримку України. Згодом стало відомо, куди планує витратити гроші Україна.

Новини партнерів

На Чернігівщині друга смертельна ДТП за тиждень: зіштовхнулись вантажівка і трактор
На двох трасах України ввели обмеження на рух транспорту через негоду