Британія на місяці планує відправити на карантин усіх громадян віком понад 70 років

Британія на місяці планує відправити на карантин усіх громадян віком понад 70 років
Читать на русском

Офіційного рішення влади ще немає, його оголосять в найближчі тижні.

Уряд Британії планує відправити на карантин усіх громадян віком понад 70 років у зв'язку з пандемією коронавірусу. Про це повідомляє ВВС.

Разом з тим, Міністр охорони здоров'я Метт Хенкок підкреслив, що офіційного рішення влади ще немає, його оголосять в найближчі тижні.

"Рішення буде оголошено в найближчі тижні. Я не буду вдаватися у подробиці, тому що ми хочемо оголосити про це, коли вирішимо - ґрунтуючись на наукових даних, - що час прийшов", - заявив Хенкок.

Відзначається, що кожен британець старше 70 років повинен буде залишатися вдома протягом тривалого періоду часу, щоб захиститися від коронавірусу. Йдеться про "дуже довгий проміжок часу". Міністр підкреслив, що влада розуміє, що "просить від людей багато".

План уряду передбачає, що британцям старше 70 років не можна буде виходити з дому і приймати відвідувачів, а їжу і медикаменти їм будуть доставляти до дверей.

Варто зазначити, що число загиблих від коронавірусної інфекції у Британії зросло до 21 станом на суботу, 14 березня. Всі померлі - люди у віці старше 60 років та мали супутні захворювання.

Як повідомляв APnews раніше, в одному з найбільших супермаркетів центральної частини Лондона ASDA, панічно налаштовані громадяни, розкупили всі крупи і засоби гігієни.

Новини партнерів

Коронавірусна паніка. Полиці Лондонського супермаркету залишилися зовсім порожніми. Ексклюзив
В Єгипті закрили на карантин 750 українців