Британець поставив на перемогу Трампа 5000000 доларів

Британець поставив на перемогу Трампа 5000000 доларів
Читать на русском

Це найбільша в історії ставка на політику.

Найбільша в історії політична ставка була зроблена колишнім банкіром з Британії, її сума склала п'ять мільйонів доларів. Про це APnews повідомляє з посиланням на The New York Post.

Ставку невідомих азартний гравець вирішив зробити на результат президентських виборів в США, які пройдуть 3 листопада. І британець вирішив увійти в історію, поставивши на перемогу Трампа над Байденом цілих п'ять мільйонів доларів.

Для ставки гравець скористався послугами приватних букмекерів на острові Кюрасао. У разі, якщо його ставка зіграє, він може виграти 15 мільйонів доларів, адже ставив він при коефіцієнті 37/20. Причому при оформленні ставки британець надихався інсайдерською інформацією і вирішив йти ва-банк.

Відразу варто відзначити - сміливий британський екс-банкір - далеко не єдиний, хто вірить в перемогу Трампа на виборах. Сайт OddsChecker вважає, що Трамп цілком може піти на другий президентський термін. "Багато хто впевнений у його перемозі, адже за останні 4 годин 71% ставок було зроблено на користь Трампа". А згідно з даними букмекера Paddy Power, 93% гравця поставили на перемогу нинішнього президента за останні 24 години.

Втім, варто відзначити, що величезні ставки приймаються і на перемогу Джо Байдена. Так, ми повідомляли, що ще один британець (ох уже ці британці) поставив понад мільйон доларів на перемогу Байдена.

КСУ «вирішив» долю мовного закону - ЗМІ
Рада прийняла закон про дистанційну роботу: хто на неї має право

Новини партнерів