ДБР завершило розслідування по справі екс-глави КСУ Тупицького

ДБР завершило розслідування по справі екс-глави КСУ Тупицького
Читать на русском

Протягом 2018-2019 років Тупицький неодноразово надавав слідчому ГПУ в цьому ж виробництві завідомо неправдиві показання.

ДБР завершило досудове розслідування по справі колишнього глави Конституційного суду Олександра Тупицького, якого підозрюють у причетності до незаконного заволодіння активами "Зуєвського енергомеханічного заводу".

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-служба Офісу генерального прокурора.

"У жовтні 2018 підозрюваний з корисливих мотивів і в інтересах колишнього голови Вищого господарського суду України, який розшукується правоохоронними органами, скоїв підкуп свідка, маючи на меті, щоб він відмовився від дачі показань або надав завідомо неправдиві показання в кримінальному провадженні, пов'язаному з протиправним заволодінням майновими активами ЗАТ "Зуєвський енергомеханічний завод", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом 2018-2019 років колишній глава КСУ неодноразово надавав слідчому ГПУ в цьому ж виробництві завідомо неправдиві показання.

"Зараз, з огляду на те, що зібрані в ході досудового розслідування докази достатніми для складання обвинувального акта, стороні захисту в порядку, передбаченому ст. 290 КПК України, надано доступ до матеріалів досудового розслідування", - наголосила в Офісі генпрокурора.

Як повідомляв APnews, Тупицький "накатав" в Генпрокуратуру скаргу на 10 сторінок і заперечив вручення йому підозри.

Новини партнерів

У Мінсоцполітики уточнили, які витрати на суму 50000 гривень не вплинуть на призначення субсидій
У порт Одеси увійшов корабель Королівського флоту Великої Британії