"Брехня і маніпуляція!": у командуванні повітряних сил ЗСУ прокоментували заяву Кучера

"Брехня і маніпуляція!": у командуванні повітряних сил ЗСУ прокоментували заяву Кучера
Читать на русском

Перед цим Кучер заявив, що літак з сином командувача повітряними силами ЗСУ Сергія Дроздова отримав пріоритет посадки в той час, як було відомо про несправності борту Ан-26, який згодом розбився.

Командування Повітряних Сил ЗСУ назвало "брехнею та маніпуляцією" заяву голови Харківської ОДА Олексія Кучера, що на успішну посадку літака Ан-26 вплинуло начебто надання пріоритету при посадці літаку, на якому перебував син командувача Повітряних Сил Сергія Дроздова. Про це заявили в пресслужбі Командування Повітряних Сил ЗСУ, інформує APnews.

“...на ефір пан Кучер не прийшов, у прямому включенні він ганебно перейшов на особистості та дорікнув командувачу Повітряних Сил, начебто літаку, на якому перебував його (Сергія Дроздова) син, дали пріоритет при посадці. Мовляв, ця хвилина могла вплинути на успішну посадку Ан-26Ш. Брехня і маніпуляція!” - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, командування Повітряних Сил ЗСУ наголосило, що цей літак жодним чином не впливав на катастрофу Ан-26Ш.

Варто зазначити, що голова Харківської ОДА Олексій Кучер перед цим заявляв, що люди, які відповідали за посадку літака Ан-26, відповіли пілоту, який запросив посадку лише через хвилину, надавши пріоритет іншому борту.

Як повідомляв APnews раніше, у Харкові розгорівся скандал через відмову прийняти в гімназію доньку штурмана, який загинув у катастрофі Ан-26.

Новини партнерів

В Україні за добу два нових антирекорди по COVID-19: 4661 новий випадок і 92 смерті
Пожежі в Луганській області охопили понад 20 тисяч гектарів: гасять 7 основних осередків