Бразильського сенатора спіймали з хабарем у 226000 гривень в трусах

Бразильського сенатора спіймали з хабарем у 226000 гривень в трусах
Читать на русском

Гроші були викрадені з фонду боротьби з COVID-19.

Під час розслідування про незаконне розкрадання коштів з фонду COVID-19 в домашньому сейфі політика було виявлено 10 000 реалів (близько 2000 доларів США) та 4650 фунтів стерлінгів (6000 доларів США). Про це повідомляє APnews з посиланням на Sky News.

Як заявляє поліція, сенатор попросився вийти до вбиральні, а трохи пізніше, на виході, офіцер помітив в його нижній білизні "велику прямокутну опуклість". "Всередині його нижньої білизни, близько сідниць, були знайдені стопки грошей на загальну суму 15 000 реалів (2 500 доларів США)", - повідомляється в рапорті.

Спочатку Чіко Родрігес тричі пручався обшуку, але незабаром здався і дістав зі своєї "заначки" ще майже 3 500 доларів США. Сенатор, соратник президента Бразилії, свою вину заперечує: "Я вірю в справедливість і доведу, що не маю нічого спільного з будь-якими протиправними діями".

Цікаво те, що Жаір Болсонару став президентом Бразилії завдяки своїм обіцянкам про боротьбу зі злочинністю та корупцією. Однак, на його уряд впала тінь після відставки міністра юстиції Серхіо Моро, який заявив про протиправне втручання в справи федеральної поліції. Паралельно ведуться розслідування проти синів президента, які обидва є членами парламенту.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський розповів, що першим його запитанням з "п'яти питань" буде присвячене корупції. Ми ж розібралися, як в світі працює покарання за корупцію, і чи здатне довічне ув'язнення врятувати Україну.

Новини партнерів

Будапештський меморандум: Чи допоможе він коли-небудь Україні
Під Львовом невідомі закатували до смерті місцевого бізнесмена: намагались знайти гроші