Брат на брата: в Англії з'ясували, хто б переміг в бою між Віталієм і Володимиром Кличками

Брат на брата: в Англії з'ясували, хто б переміг в бою між Віталієм і Володимиром Кличками
Читать на русском

Участь в голосуванні взяли британські боксери.

Британська телекомпанія BT Sports вирішила відповісти на одне з одвічних питань любителів боксу - хто переможе в поєдинку між братами Кличками. Про це повідомляє APnews.

Участь в опитуванні взяли сім професійних боксерів: Джо Кальзаге, Девід Хей, Амір Хан, Джош Тейлор, Річі Вудхолл Карл Фремптон і Ріккі Хаттон. Кожному з них поставили запитання - хто б виграв бій між братами, якби такий відбувся.

Дивно, але старший з братів отримав надупевнену перемогу - за Віталія свої голоси віддали шість з семи боксерів. Єдиним, хто вирішив віддати перевагу Володимиру став Ріккі Хаттон.

Варто відзначити, що Віталій і Володимир Кличко не один рік домінували в суперважкому дивізіоні і довгий час на двох ділили всі чемпіонські пояси в цьому дивізіоні. І водночас саме брати були головною причиною того, що останнім абсолютним чемпіоном серед супертяжів був Леннокс Льюїс в 2001-му році.

Нагадаємо, що в своєму новорічному зверненні Володимир Кличко натякнув на своє повернення в ринг. Але навіть якщо цього не станеться або камбек Кличко-молодшого не вдасться - це вже неважливо. Адже Володимир вже вписав своє ім'я в історію спорту і потрапив в Зал боксерської слави - слідом за братом.

Новини партнерів

"Самі попросили": Ляшко розкрив "таємницю" заборони бізнесу продавати шкарпетки у локдаун
Противники тарифів в Житомирі не захоплювали облраду, - поліція